首页 无障碍 Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

用户数 : 1 分类 : 无障碍 扩展大小 : 19.0KiB 最后更新时间 : 2018-07-19 版本 : 1.0
              Bu eklenti sayesinde "kombi bakımı nasıl yapılır?" sorusunun cevabı tek tıklamayla elinizin altında hazır olacak.

Kombi bakımı neden gereklidir?

Sıcak su ihtiyacını karşılayan ve zorlu kış koşullarında dahi ortam sıcaklığını ideal seviyelere yükselten kombiler; komplike çalışma prensipleri olan hassas cihazlardır. Kombilerin uzun süre hiç bakım görmeden kullanılması kombilerin arıza çıkarmasına, verimliliklerinin düşmesine, normalden daha fazla doğalgaz tüketmelerine ve hatta kullanıcıları için güvenlik riski oluşturmalarına yol açabilir. Bu nedenle kombi bakımı mutlaka dikkate alınmalı; profesyonel ve konusunda uzman kombi servisi çalışanlarına kombi bakımları yaptırılmalıdır. 

Kombi bakımı yapılırken kombilerde güvenlik riski teşkil edebilecek sorunların belirlenmesinin yanı sıra kombi parçaları teker teker bakımdan geçirilir. Tesisat bağlantıları kontrol edilir ve yapılan kombi bakımı hizmetlerinden sonra kombiler eskiye oranla daha yüksek performans göstermeye başlar. Kombilerin verimliliğinin yükselmesi ile ortam daha kolay ısınır ve kombi sahiplerinin konforlarında da ciddi bir artış yaşanır. Güvenli ve sımsıcak kış günleri yaşamak isteyenlerin kombi bakımı yaptırmayı ihmal etmemeleri gerekir. 

Kombi bakımı sırasında ilk olarak kombilerin su ya da doğalgaz sızdırıp sızdırmadıkları kontrol edilir. Sonrasında tüm parçaları detaylı bir şekilde gözden geçirildiği için problemli akşamların tespit edilmesi mümkün olur. Bu nedenle kombi bakımları güvenlik sağlanması açısından oldukça önemlidir. Kombi bakımı hizmeti almayı ihmal eden kombi sahipleri istenmeyen kazaların yaşanmasına yol açarak can ve mal kaybına neden olabilir.

Kombi bakımı yapılırken kombilerin parçalarının temizlenmesi kombilerin performansının yükselmesine neden olur. Kombilerin parçaları yenilenip temizlendiğinde kombiler verim sağlamak üzere doğalgaz harcamalarını arttırmalarına gerek kalmaz. Uzun yıllar kombi bakımı sürecini ihmal eden kombi sahipleri bu ihmalkarlıklarının sonucunu doğalgaz faturalarındaki artışla görebilirler. 
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功