首页 社交通讯 Mitti - Udostępnianie pulpitu

Mitti - Udostępnianie pulpitu

用户数 : 450 分类 : 社交通讯 扩展大小 : 18.63KiB 最后更新时间 : 2015-02-07 版本 : 0.1.0.1
              Mitti to wszechstronny, zaawansowany system wideokonferencyjny dla małych i dużych firm, cechujący się doskonałą jakością transmisji obrazu i dźwięku HD i zapewniający wysokie standardy bezpieczeństwa. Mitti jest wdrażany w firmie lub organizacji, nie jest usługą świadczoną online.

W konferencjach Mitti może brać udział nieograniczona ilości uczestników, korzystających zarówno z połączenia audio-wideo przy pomocy przeglądarki internetowej na komputerze, jak i z połączenia głosowego ze zwykłego telefonu. 

Mitti oferuje wygodne i praktyczne sposoby organizacji spotkań, powiadamiania i zapraszania gości (integracja z Outlookiem) oraz do zarządzania przebiegiem konferencji. W czasie konferencji dostępne są takie funkcje, jak udostępnianie pulpitu lub ekranu aplikacji oraz odtwarzanie multimediów, wspólna edycja dokumentów z zapisem historii zmian, udostępnianie plików czy chat tekstowy pomiędzy uczestnikami, co pozwala na komfortową i efektywną zespołową pracę nad projektami w czasie rzeczywistym - prosto, wygodnie i z dowolnego miejsca świata. 

Mitti oferuje funkcję rejestracji przebiegu konferencji, co można później wykorzystać do celów szkoleniowych lub dokumentacyjnych. Mitti to nie tylko platforma do organizacji konferencji. Doskonale sprawdza się również w takich zadaniach, jak multimedialny system do kontaktu z klientami, sprzedaż przez internet, prezentacja on-line produktów i usług, konsultacje na żywo ze specjalistami, kursy szkoleniowe dla pracowników bądź interaktywny e-learning, a także zdalny serwis czy wsparcie techniczne. 

Dedykowany pakiet narzędzi WebService pozwala precyzyjnie dostosować działanie Mitti do indywidualnych potrzeb i firmowych standardów.
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:194738324
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功