首页 社交通讯 Sentimenti

Sentimenti

用户数 : 154 分类 : 社交通讯 扩展大小 : 188KiB 最后更新时间 : 2020-02-18 版本 : 1.0
prev extension banner next extension banner
              Sprawdź, jakie emocje wyraża post na Facebooku, artykuł na portalu, blogowy wpis. Nawet bez czytania.

Komunikacja międzyludzka opiera się na emocjach. To one sprawiają, że chcemy kogoś słychać, a informacje stają się dla nas interesujące. Autorzy tekstów zawsze starają się poruszyć w odbiorcy jakąś czułą strunę, wywołać w nim radość, złość czy smutek. Teraz możemy sprawdzić, które z tych emocji i w jakim natężeniu wyraża to, co czytamy lub napisaliśmy.

Narzędzia do analizy emocji Sentimenti powstały w oparciu o autorskie badania, najnowsze metody automatycznego przetwarzania języka polskiego oraz model ośmiu emocji podstawowych Plutchika. Rozszerzenie do Chrome jest tylko jednym z nich.

Aby korzystać z wtyczki Sentimenti zarejestruj się jako użytkownik (podając mail) i aktywuj konto. Po zalogowaniu zaznacz na dowolnej stronie fragment tekstu długości 25-250 słów. Po kliknięciu na niego prawym klawiszem myszy możesz wybrać opcję “Analizuj zaznaczony tekst”. Po chwili rozszerzenie przekieruje cię na dedykowaną wybranemu przez ciebie fragmentowi stronę z wynikami analizy emocji. Możesz jednocześnie analizować kilka tekstów - każdy wynik otworzy się w nowej karcie.
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功