首页 社交通讯 Radio Wnet Player

Radio Wnet Player

用户数 : 98 分类 : 社交通讯 扩展大小 : 345KiB 最后更新时间 : 2016-07-02 版本 : 4.0.0
prev extension banner next extension banner
              Projekt " Stworzenie internetowego serwisu publicystyczno-informacyjnego Radio WNet” ma na celu powołanie do życia społecznościowego portalu oferującego dostęp do informacji i publicystyki z różnych dziedzin życia. Wysoką jakość prowadzenia serwisu zapewniają jego pomysłodawcy i założyciele – doświadczeni dziennikarze Za pośrednictwem portalu członkowie społeczności Radia Wnet-Republikanie mogą w sposób czynny tworzyć serwis publicystyczno-informacyjnego i umieszczać w nim własne treści: audio, video , tekst. Publikacje jeśli znajdą uznanie dają Republikanom możliwość kształcenia się w Akademii Radia Wnet. Skończenie Akademii pozwala na korzystanie z infrastruktury Radia Wnet: studio , logo Radia, legitymacji dziennikarskiej.

Radio Wnet tworząc sieć republikańską chce, w połączeniu z profesjonalną redakcja, stworzyć unikalną informacyjno- publicystyczną platformę wychodzącą naprzeciw potrzebą otwartego społeczeństwa XXI wieku. 

Beneficjentem projektu jest Radio Wnet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma powstała w czerwcu 2009 roku. Głównym celem jej powołania jest działalność związana z dziennikarstwem. 

Osoba odpowiedzialna za udzielanie szczegółowych informacji o projekcie: 

Krzysztof Skowroński 
e-mail: Krzysztof.skowronski@radiownet.pl 

            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功