首页 社交通讯 Moje Przepisy

Moje Przepisy

用户数 : 98 分类 : 社交通讯 扩展大小 : 9.87KiB 最后更新时间 : 2015-07-14 版本 : 1.0.1
prev extension banner next extension banner
              Znalazłeś w internecie przepis na coś pysznego? Prostym kliknięciem dodaj go do własnej książki kucharskiej w aplikacji Moje Przepisy i miej go zawsze pod ręką w swoim smartfonie!

Więcej o dodatku:
Najprostszy sposób na to, by już nigdy nie zgubić ulubionego przepisu. 
Wtyczka Moje Przepisy to rozszerzenie aplikacji na smartfony, która umożliwia zapisywanie przepisów kulinarnych z dowolnych źródeł oraz przeglądanie ich w dowolnym miejscu i czasie. Pozwala ona na robienie zdjęć, wpisywanie, nagrywanie notatek głosowych, a przede wszystkim na proste zapisywanie linków do stron, które zawierają nasze ulubione przepisy!
Konto użytkownika rozszerza tę funkcjonalność o tworzenie własnych książek kucharskich i synchronizowanie przepisów pomiędzy smartfonem, przeglądarką na komputerze i profilem w serwisie.
Wtyczka Moje Przepisy to prosty sposób na dodawanie przepisów podczas przeglądania stron internetowych, bez potrzeby żmudnego przepisywania linków! Kliknij ikonę w pasku przeglądarki, zaloguj się do swojego konta, wybierz dodatkowe opcje jeśli chcesz i ciesz się przepisem zapamiętanym na zawsze i wszędzie!

[Moje Przepisy są częścią serwisu Winiary.pl]
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功