首页 搜索工具 Bionluk.com

Bionluk.com

用户数 : 11 分类 : 搜索工具 扩展大小 : 117KiB 最后更新时间 : 2016-02-20 版本 : 1.4
              Fikirlerin İşe Döndüğü Freelance İş Platformu: Bionluk.com

Bionluk.com; yaratıcı ve enteresan işlerin yanında, çoğu dijital alanda iş üreten freelance çalışanlarını alıcılarla buluşturan bir platformdur.

Bionluk.com’da 10 liraya profesyonel/amatör olmak üzere binlerce iş alabilir yada yetenekleriniz doğrultusunda ürettiğiniz işleri satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Türkiye’deki gençlerin hepsine sanal ofis ortamı yaratıp, onları kariyerlerinin başlarında müşteri ilişkilerini ve yeteneklerini geliştirmeye teşvik eden bir ortam sağlayan Bionluk, çağın çalışma trendi olan freelance işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yürümesine de katkıda bulunuyor.

Bionluk.com'da video & animasyondan özel hediyelere, web tasarımından seslendirmeye, yazılımdan grafik tasarıma, içerik üretiminden organizasyon planlamaya kadar birçok kategori var.

Özellikle “Enteresan Şeyler” kategorisindeki ilginç ilanlarla sevgiliniz için sürpriz hediyeler tasarlatabilir, 3D film hazırlatabilir, sevdiğiniz ya da yazdığınız şiiri profesyonel seslere okutabilir, aşkınıza özel beste yaptırabilir, mumlardan yazı yazdırabilir veya aşkınızı onlarca kişinin ağzından ilan edebilirsiniz.

Dert dinleyenden makale yazana, slogan üreten yaratıcı insanlardan tecrübeli müzisyenlere ve dublaj sanatçılarına kadar yüzlerce yetenekli satıcı Bionluk’ta sizi bekliyor.


Güvenli Alışveriş İçin

Bionluk.com’da güvenli ticaret zinciri oluşturabilmek adına ödediğiniz ücret hemen satıcıya aktarılmıyor. Siz ödemeyi yaptıktan sonra satıcıya bildirim gidiyor ve süreç başlıyor. Satıcı size işi teslim ettikten sonra ücret satıcıya aktarılıyor ve teslim edilen işi beğenmezseniz revizyon talebinde bulunabiliyorsunuz.

Siz de Bionluk.com'u ziyaret edebilir, yüzlerce iş arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer herhangi bir alanda yeteneğiniz veya orijinal fikirleriniz varsa bir iş ilanı açabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功