Index podnikateľa

搜索工具插件用户量: 119大小: 101KiB版本: v 1.3更新时间: 2021-12-21
用户量:119大小:101KiB版本:v 1.3更新时间:2021-12-21

Slúži na rýchle získanie ekonomických informácií (tržby, zisky,...) o slovenských spoločnostiach zo stránok indexpodnikatela.sk

Index podnikateľa 的使用方法详解,最全面的教程


Index podnikateľa 描述:

用户数:119

分类:搜索工具插件

扩展大小:101 KiB

最后更新时间:2021-12-21

版本:v 1.3


Index podnikateľa 插件简介:

这是来自Chrome商店的 Index podnikateľa 浏览器插件,您可以在当前页面下载它的最新版本安装文件,并安装在Chrome、Edge等浏览器上。


Index podnikateľa插件下载方法/流程:

点击下载按钮,关注“扩展迷Extfans”公众号并获取验证码,在网页弹窗中输入验证码,即可下载最新安装文件。


Index podnikateľa插件安装教程/方法:

(1)将扩展迷上下载的安装包文件(.zip)解压为文件夹,其中类型为“crx”的文件就是接下来需要用到的安装文件

(2) 从设置->更多工具->扩展程序 打开扩展程序页面,或者地址栏输入 Chrome://extensions/ 按下回车打开扩展程序页面

(3) 打开扩展程序页面的“开发者模式”

(4) 将crx文件拖拽到扩展程序页面,

完成安装如有其它安装问题,

请扫描网站底部二维码与客服联系如有疑问请参考:

https://www.extfans.com/installation/
Zistite si hospodárske výsledky slovenských firiem za pár sekúnd. Ak si každé ráno sadáte k počítaču, aby ste si na webe prečítali správy z ekonomiky a slovenského podnikateľského prostredia, určite natrafíte na zaujímavé články o slovenských firmách. Či už sú to rôzne analýzy, štatistiky, rebríčky TOP firiem na Slovensku alebo v jednotlivých odvetviach. V prípade, že si chcete overiť informácie o zisku či tržbách konkrétnej firmy alebo si o nej zistiť viac, môžete tieto informácie googliť na internete a po niekoľkých minútach hľadania sa k nim určite dostanete. Portál www.indexpodnikatela.sk sa však snaží zrýchliť a zefektívniť vyhľadávanie finančných informácií o slovenských firmách a preto vytvoril šikovný doplnok, cez ktorý získate tieto informácie pomocou niekoľkých klikov a dokonca bez toho, aby ste museli opustiť stránku, na ktorej sa práve nachádzate. Tento doplnok si jednoducho stiahnete a nainštalujete do prehliadača Chrome a môžete ho využívať. Doplnok funguje ľahko a intuitívne. Stačí len myškou označiť názov alebo IČO firmy, o ktorej chcete zistiť bližšie informácie a následne kliknúť na ikonu s logom Index Podnikateľa, ktorá sa nachádza na lište. Pozrite si krátke video, ktoré znázorňuje ako jednoducho tento doplnok funguje.

相关应用

View definitions easily as you browse the web.
Keep your searches private by redirecting searches that may be tracked to Search Encrypt, a privacy-focused search engine.
可让您在浏览网页时查询学术文章。
This extension sets your search engine to Ecosia and customizes your new tab page so you can plant trees with every search.
Keep your searches private by redirecting searches that may be tracked to Hide My Searches, a privacy-focused search engine.
Keep your searches private by redirecting searches that may be tracked to Search Encrypt, a privacy-focused search engine.
Keyword search volume, cpc and competition for 15+ websites like Google™ Search Console, YouTube™, Amazon™ & more
Tells the Google Analytics JavaScript not to send information to Google Analytics.
查看基于用户体验给出的任何网站的声誉和安全信息。官方的Web of Trust Chrome扩展程序。
back top top
back top top