Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları

购物插件用户量: 7大小: 9.39KiB版本: v 1.0更新时间: 2021-12-21
用户量:7大小:9.39KiB版本:v 1.0更新时间:2021-12-21

Online alışveriş sitelerinde indirim kuponu kodu ile alışverişinizi ucuzlatın! Tamamen ÜCRETSİZ sıcak fırsatlar sizi bekliyor!

Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları 的使用方法详解,最全面的教程


Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları 描述:

用户数:7

分类:购物插件

扩展大小:9.39 KiB

最后更新时间:2021-12-21

版本:v 1.0


Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları 插件简介:

这是来自Chrome商店的 Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları 浏览器插件,您可以在当前页面下载它的最新版本安装文件,并安装在Chrome、Edge等浏览器上。


Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları插件下载方法/流程:

点击下载按钮,关注“扩展迷Extfans”公众号并获取验证码,在网页弹窗中输入验证码,即可下载最新安装文件。


Kuponla.com İndirim Kodu & Kupon Kodları插件安装教程/方法:

(1)将扩展迷上下载的安装包文件(.zip)解压为文件夹,其中类型为“crx”的文件就是接下来需要用到的安装文件

(2) 从设置->更多工具->扩展程序 打开扩展程序页面,或者地址栏输入 Chrome://extensions/ 按下回车打开扩展程序页面

(3) 打开扩展程序页面的“开发者模式”

(4) 将crx文件拖拽到扩展程序页面,

完成安装如有其它安装问题,

请扫描网站底部二维码与客服联系如有疑问请参考:

https://www.extfans.com/installation/
😋Türkiye'nin en güncel, lider indirim kuponu kodu sitesi Kuponla.com'un ücretsiz Chrome uzantısıdır. 🤑Kuponla.com, internetten yaptığınız alışverişleri, yayınladığı güncel indirim kodu/kuponu, promosyon kodu, hediye çeki veya sıcak fırsatlarla daha ucuza ödemenizi, bunun sayesinde de paradan tasarruf etmenizi sağlayan ücretsiz bir internet hizmetidir. 😍Bu eklenti ile yüzlerce mağazaya ait binlerce kupon kodlarını bulabilir, ödemenizi ucuzlatabilirsiniz. İnternetten her alışveriş yaptığında tasarruf etmeni sağlayacak ücretsiz bir eklenti! Nasıl çalışır? Eklentimiz sayesinde online mağazaları ziyaret edip eklentiye tıkladığınızda alışveriş sitesinin güncel kampanya kodları açılacaktır. Örneğin trendyol.com'u ziyaret ettiğinizde eklenti simgesine tıklayınca Trendyol kupon ve kampanyaları gösterilecektir. En sevdiğin markalarda tasarruf etme şansını kaçırma, eklentiyi hemen yükle! 👍İndirim kodlarıyla daha ucuza alışveriş yapmak için yapmanız gerekenler çok kolay: 🔷Kupona girmek, kodu kopyalamak ve mağazaya gidip ürünlerinizi sepete ekledikten sonra kodu yapıştırıp kullanmak, işte hepsi bu kadar kolay. 🔴Özellikler ✅Türkiye'nin en büyük, en güncel indirim kuponu ve fırsat veritabanı ✅Kolay, hızlı kullanım ✅Yüzlerce mağazada avantaj ✅Binlerce iskonto teklifi ✅Diğer sitelerde bulunmayan sitemize özel fırsatlar ⚡️Tüm kampanyalar, indirim kodları ve fırsatlar sürekli olarak kontrol edilmekte, 7/24 sizler için güncellenmektedir. 🔥Trendyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada, GittiGidiyor, N11 gibi Türkiye'nin önde gelen alışveriş sitelerinin mağazaların hediye çeklerini Kuponla.com sitemizde kolayca bulabilirsiniz! Tüm desteklenen siteler: https://kuponla.com/magazalar/ 🔔 Websitemizdeki anlık bildirim ile son eklenen fırsatlardan kolayca haberdar olabilirsiniz. ℹ️ Daha fazla bilgi için: https://kuponla.com

相关应用

Automatically find and apply coupon codes when you shop online!
在线购物时,通过 Avast 提供的价格比较和优惠券扩展功能,寻找最划算的价格、交易和优惠券。
Global Shopping and earn Cash Back - Only with Rung Rinh – The Best Cash Back Shopping Tool
亚马逊官方浏览器扩展, 现在安装即表示您同意使用条款 amazon.cn/aa/TOU
安全和个人购物
Get coupon codes, loyalty rewards, and better offers from other sellers. By installing, you agree to the terms at wikibuy.com.
The best coupons and the most Cash Back. We do all the work. You just shop and save.
在线购物时,通过 AVG 提供的价格比较和优惠券扩展功能,寻找最划算的价格、交易和优惠券。
Check for better prices on Amazon while browsing ebay & other online stores
back top top
back top top