Strona cashback BumerangCash 插件

Strona cashback BumerangCash

用户数 : 166

最后更新时间 : 2019-12-19

分类 : 购物插件

扩展大小 : 171KiB

版本 : 1.8.8

prev extension banner next extension banner
Wtyczka BumerangCash do przeglądarki przypomina o cashbackie podczas zakupów w sklepach internetowych. Kupując w ulubionych sklepach masz możliwość oszczędzania pieniędzy. Gdy odwiedzasz sklep, wtyczka przypomni Ci o aktywowaniu zwrotu, aby go nie przegapił.

Dla aktywacji cashbacku musisz nacisnąć na przycisk "aktywuj" w wyświetlającym się powiadomieniu. Po nacisnięciu na przycisk wyświetlie sie powiadomienia o tym, że cashback został aktywowany. Zwróć również uwagę na ikonkę rozszerzenia w prawym górnym rogu przeglądarki. Jeśli ikonka zmieniła kolor na zielony - cashback został aktywowany. Wszystkie twoje cashbacki są notawane w zakładce "Zakupy" na stronir Bumerangcash.pl.

Wszystkie sklepy są pod ręką. Nie musisz iść na stronę BumerangCash.pl. Aktywuj cashback za pomocą jednego kliknięcia bezpośrednio na stronie sklepu. Za pomocą wtyczki ułatwiasz proces zakupów z cashback.

Wszykie informacje dotyczące Polityki Prywatności, korzystania z cookies i RODO użytkownika możesz spradzić u Nas na stronie - https://bumerangcash.pl/page/polityka-prywatnosci-bumerang-cash
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store
最新评论
更多评论
没有更多了
qr-code

为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

无法下载
正在验证...
验证成功
下载遇到问题?请添加QQ群:194738324