首页 购物插件 Fincancilar Carsisi

Fincancilar Carsisi

用户数 : 2 分类 : 购物插件 扩展大小 : 4.51KiB 最后更新时间 : 2019-02-04 版本 : 0.0.1.1
              Fincancılar Çarşısı, otel, restoran, cafe ekipmanları
Pastane ekipmanları her pastane için vazgeçilmez unsurlardır. Pastane ekipmanlarını sitemizden uygun fiyatlara kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Birbirinden farklı kaseler, tartılar, kalıplar, raflar gibi bir çok ekipmanı sitemizden temin edebilirsiniz. Pastanecilik ekipmanları kadar mutfak ürünlerini de sitemizde bulmanız mümkündür.

Hotel Ekipmanları Ne İşe Yarar?
hotel-ekipmanları Hotel ekipmanları her pastanede bulunması gereken ve iş sahasında işi kolaylaştıran malzemelerdir. Ekipmanları temin etmeden önce pastane ne üzerine hizmet veriyorsa ona göre ekipman almalısınız. Ana ekipmanlar her pastane için aynıdır. Örnek verecek olursak pişirme fırınları ve yoğurma kapları hemen hemen her pastanede aynı görevi görür. Küçük butik pastaneler için en çöm yardımcı ekipmanlara ihtiyaç olur. Daha uygun fiyat ve çeşitli ürünleri sitemizde bulmanız mümkündür. Spesifik ürünler yapacaksanız birbirinden farklı ürünleri firmamızda bulmanız mümkündür.

 

Cafe Ekipmanları Nelerdir?
Cafe ekipmanları bir kaç gruptan oluşur. Ekipmanlar yoğurma grubu, işleme grubu, pişirme grubu ve yardımcı ekipmanlar olarak ayrılır. Her birinin fonksiyonu birbirinden farklıdır. Ekipmanlar seçilirken kullanışlı olmasının yanı sıra kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Her grubu kullanma talimatına uygun olarak kullanmak ve bakımlarını düzenli yaptırmak ekipmanların ömrünü uzatan uygulamadır.

Yardımcı ekipmanlar daha çok pasta ve unlu mamullerde kullanılan küçük eşyalardır. Örnek verecek olursak yapılan ürünlerin gramajı çok önemlidir, bunun için hassas tartıyı kullanarak lezzetli ürünler yapmak mümkündür. Pastane ekipmanları en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan aletler olduğu için kaliteli almak uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

Pastanecilik ekipmanları kadar çalışan personel ve ürünleri ortaya çıkaran personelde çok önemlidir. Pastanecilik bütünlük isteyen bir branştır. Pastane ekipmanları sadece profesyonel hizmet veren yerlerde kullanılmaz, eviniz içinde temin edebilirsiniz.
Porselen, cam, ahşap malzemeler
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

全部评论

  展开更多评论

  错误提示保存失败
  成功提示保存成功
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功
  下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
  close
  qr-code

  为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
  微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

  正在验证
  验证成功