首页 购物插件 Kalite Mağaza

Kalite Mağaza

用户数 : 6 分类 : 购物插件 扩展大小 : 24.26KiB 最后更新时间 : 2013-12-09 版本 : 1.4
              Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından Kalite mağaza, ünlü tekstil ve ev aletleri markalarının en yeni ve en trend modellerini ayaklarınıza seriyor. Hayalini kurduğunuz ya da ihtiyaç duyduğunuz seçkin ürünlere, uygun fiyatlarla sahip olma imkanı sunan Kalite mağaza; ev tekstili ve ev aletleri kategorilerinde tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz bir uzman. Zengin çeşitleri ile, her gün eklenen modelleriyle de sizlere daha çok ürün sunuyor. Ev Tekstili kategorisinde alezler, battaniyeler, evlilik setleri, hamam setleri, havlular, klozet takımları, uyku setleri, yastıklar, yatak örtüleri, yorganlar, pike takımları, gelin setleri, yatak örtüsü ve nevresim takımları, pike takımları. Ev aletleri kategorisinde kişisel bakım ve sağlık ürünleri, buhar kazanlı ütüler, ev temizliği, doğrayıcı rondolar, buharlı pişiriciler, ekmek kızartma makinaları, gıda hazırlama, kişisel bakım, ev gereçleri, elektrikli süpürgeler, mikro dalga fırın, içecek hazırlama.. Aklınıza gelebilecek tüm ürünleri kalitemağaza'da bulabilir; yüzlerce model arasından en özelini seçebilirsiniz!

Ücretsiz kargo ve 365 gün iade garantisi
Siparişiniz ücretsiz kargo ve 365 gün ücretsiz iade garantisi ile Türkiye'nin her noktasına 1 ile 3 iş günü içinde teslim edilir. Binlerce seçenek arasında kararsız kaldığınızda birkaç çeşit sipariş verebilir; kullanmamak koşuluyla tüm siparişlerinizi ücretsiz kargo ile 365 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Her türlü sorunuz için 7/24 yanınızda olan Kalite Mağaza Müşteri Hizmetlerine info@kalitemagaza.com adresinden ve 0216 313 0558 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Güvenli alışveriş
Satın alma ve iade süreçlerinde, e-posta yoluyla sizleri bilgilendiren kalitemağaza, Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanarak; şahsi bilgilerinizi şifreler ve alışverişin gönül rahatlığıyla yapılabilmesi için güvenliğinizi maksimuma çıkarır.
            
查看更多
下载 如何离线安装? Chrome store

分享

close
qr-code

为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
微信扫码关注上方公众号,回复“插件”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

正在验证
验证成功
下载遇到问题?请添加QQ群:398095333
close
qr-code

为打击盗链困扰,本站已启用公众号验证
微信扫码关注上方公众号,回复“脚本”二字获得验证码,验证码5分钟内全站有效。

正在验证
验证成功